DİZİ

Zümrüdüanka dizisinde önemli değişiklik!

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrolünü oynadığı Pastel Film imzalı dizi Zümrüdüanka’nın ekibinde flaş bir değişiklik yaşandı. FOX’un iddia dizisinin çekimleri, Coronavirus nedeniyle durmuştu. FOX ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin senaristi..

Zümrüdüanka dizisinde önemli değişiklik!

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrolünü oynadığı Pastel Film imzalı dizi Zümrüdüanka’nın ekibinde flaş bir değişiklik yaşandı. FOX’un iddia dizisinin çekimleri, Coronavirus nedeniyle durmuştu.

FOX ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinin senaristi Can Sinan görevini başarılı kalem Eylem Canpolat’a devretti. Can Sinan’ın Pastel Film’de çalışmaya devam edeceği öğrenildi. Eylem Canpolat ise 10. Bölümden itibaren dizinin senaryo ekibinde süpervizörlük yapacak.
Ekipte Işıl Sönmez, Leyla Öter ve Doruk Erengül yer alacak. Canpolat aynı zamanda “Doğduğun Ev Kaderindir” projesini de yazmaya devam edecek.
Öte yandan “Doğduğun Ev Kaderindir” bayram sonrası bir bölüm çekip sezon finali yapacak. Eylem Canpolat sezon finalini yazıp yapımcıya teslim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL