SİNEMA

Zeki Müren’in Öpücüğü Filmi Geliyor!

Daha önce Neredesin Firuze ve Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?’de birlikte çalışan Ezel Akay, Haluk Bilginer ve Levent Kazak, Zeki Müren’in Öpücüğü adını taşıyan yeni bir film için yeniden bir araya..

Zeki Müren’in Öpücüğü Filmi Geliyor!

Daha önce Neredesin Firuze ve Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?’de birlikte çalışan Ezel Akay, Haluk Bilginer ve Levent Kazak, Zeki Müren’in Öpücüğü adını taşıyan yeni bir film için yeniden bir araya geliyor.

Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz gibi filmlerle tanınan, son olaraksa Küçük Kara Balıklar belgeseline imza atan Ezel Akay‘ın, başrollerini Demet Akbağ ve Uğur Yücel’in üstleneceği Dokuz Kere Leyla filmiyle yıllar sonra sinema dünyasına geri dönmesi beklenirken, yönetmenin farklı bir proje daha hazırladığı ortaya çıktı.

O şimdi asker ve Kötü Kedi Şerafettin gibi filmlerin senaristi olan, aynı zamanda Neredesin Firuze ve Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?’nün senaryolarını da Ezel Akay ile birlikte kaleme alan Levent Kazak, bugün Twitter hesabından paylaşımla Ezel Akay’la Zeki Müren’in Öpücüğü adını taşıyan yeni bir film için üçüncü kez bir araya geldiklerini açıkladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL