SİNEMA

Zeki Müren’in Hayatı Film Oluyor!

Zeki Müren hayatı ile film uyarlamasına konu oluyor. Ayla ve Müslüm’ün yapımcısı, başrol için Tarkan Tevetoğlu’nu istiyor. Zeki Müren hayatı ile film konusu olmaya hazırlanıyor. “Ayla ve Müslüm’ün yapımcısı” Mustafa..

Zeki Müren’in Hayatı Film Oluyor!

Zeki Müren hayatı ile film uyarlamasına konu oluyor. Ayla ve Müslüm’ün yapımcısı, başrol için Tarkan Tevetoğlu’nu istiyor.

Zeki Müren hayatı ile film konusu olmaya hazırlanıyor. “Ayla ve Müslüm’ün yapımcısı” Mustafa Uslu, Sanat Güneşi’nin yaşamını konu alan bir yapım için hazırlıklara başladı. Başrolde ise “megastar” lakabı ile anılan Tarkan Tevetoğlu’nun yer alacağı iddia edildi.

Son olarak Bozkırın Tezenesi olarak tanınan halk ozanı Neşet Ertaş’ın yaşamını filme çekmek için harekete geçen Mustafa Uslu, Türk müzik dünyasının sembollerinden birisini daha radarına aldı.
Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz müzisyeni Zeki Müren’in hayatı film konusu olacak. Yapım hakkında şimdilik ortaya çıkan bilgiler ise bir hayli sınırlı. Posta Gazetesi’nden Ali Keser’in haberine göre başrol için düşünülen kişi Tarkan Tevetoğlu’ndan başkası değil.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL