DİZİ

Zalim İstanbul’un yeni bölümü ne zaman?

Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden Zalim İstanbul’un akıbeti merak ediliyor. Dizinin sevenleri, Zalim İstanbul’un yeni bölümünün ne zaman olacağını merak ediyor. İşte Zalim İstanbul dizisi hakkındaki son bilgiler… Zalim İstanbul..

Zalim İstanbul’un yeni bölümü ne zaman?

Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden Zalim İstanbul’un akıbeti merak ediliyor. Dizinin sevenleri, Zalim İstanbul’un yeni bölümünün ne zaman olacağını merak ediyor. İşte Zalim İstanbul dizisi hakkındaki son bilgiler…

Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman?

Kanal veya dizinin yapımcı şirketi tarafından Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman olacağı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Nedim ve Cemre öğrendikleri gerçekle şaşkına dönerler. Başak bebekle birlikte köşke döndüğünde ise Ceren’i hayatının şoku beklemektedir. Ceren bebeğini kucağına alamadan Başak bebekle birlikte ortadan kaybolur.

Cenk annesi hakkındaki gerçeği öğrenip soluğu babasının yanında alır. Agah oğlu ile omuz omuza yürüyeceklerini düşünürken Cenk’in bu duruma tepkisi ne olacaktır? Agah için artık son damla da düşmüştür, kimsenin beklemediği bir anda köşkü yerinden oynatacak hamleyi yapar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL