DİZİ

Younger dizisinin uzantısı için hazırlıklara başlandı

Younger’ın uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı. Darren Starr’ın hazırladığı dizinin muhtemel uzantısı başrollerden Hilary Duff’ın canlandırdığı Kelsey Peters karakteri üzerine kurulu olacak.  TVLand’de ekrana gelen Younger, geçtiğimiz yaz 6. sezonuyla..

Younger dizisinin uzantısı için hazırlıklara başlandı

Younger’ın uzantı dizisi için hazırlıklara başlandı. Darren Starr’ın hazırladığı dizinin muhtemel uzantısı başrollerden Hilary Duff’ın canlandırdığı Kelsey Peters karakteri üzerine kurulu olacak. 

TVLand’de ekrana gelen Younger, geçtiğimiz yaz 6. sezonuyla ekrana geldi ve 18-49 yaş arası kadınlarda ABD’deki kablolu kanalların en çok izlenen komedisi oldu. Starr, henüz hazırlıkları başlamayan uzantı dizinin yapımını da üstlenecek. Ancak şu an için olası projenin kanalı belli değil.

Younger, 40 yaşına gelip de boşanma kararı alan ve sonrasında çalışmaya karar veren Liza Miller’ın hayatını konu alıyor. Hem yaşından dolayı hem de yıllardır çalışmadığı için iş bulmakta zorlanan Liza, 26 yaşında olduğunu söyleyerek bir yayınevide işe girince kendisini milenyum jenerasyonun içinde yepyeni bir macerada buluyor. Kelsey de Liza’nın yayınevinde tanıştıktan sonra en yakın arkadaşı haline geliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL