SİNEMA

Yıllardır Vizyona Girmesi Beklenen Film!

2015 yılında vizyona girmesi planlanan ancak dağıtımcı şirketin iflası üzerine yıllardır vizyona giremeyen James Franco imzalı Zeroville’den yeni fragman geldi. Oscar adayı olduğu 127 Hours filmi ile kariyeri yükselişe geçen..

Yıllardır Vizyona Girmesi Beklenen Film!

2015 yılında vizyona girmesi planlanan ancak dağıtımcı şirketin iflası üzerine yıllardır vizyona giremeyen James Franco imzalı Zeroville’den yeni fragman geldi.


Oscar adayı olduğu 127 Hours filmi ile kariyeri yükselişe geçen James Franco, son yıllarda sıkça rol aldığı ve yönettiği filmlerle adından söz ettiriyor. Hollywood’un işkolik isimlerinden biri olan Franco, her sene birden fazla filmde rol alıp birden fazla filmin yönetmen koltuğunda oturabiliyor. James Franco, yönetmenlik kariyerine oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Zeroville ismindeki yeni filmini eklemeye hazırlanıyor.


İlk olarak 2015 yılında vizyona girmesi planlanan filmin, dağıtım şirketinin iflas etmesi sonucunda vizyon tarihi ertelenmişti. Yaklaşık üç yıllık bir dönemde birtakım finansal krizlerle boğuşan filmin haklarını bu yılın başında myCinema satın aldı ve filmin ABD’de 20 Eylül’de vizyona gireceği açıklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL