SEYAHAT

Yılbaşında Vizesiz Gidebileceğiniz 5 Ülke

Yılbaşında yurt dışında nereye gidilir, diye düşünüyorsanız sizler için aşağıda harika bir liste hazırladık. İşte o içerisinde bir birinden güzel mekanları bulunduran ülkeler: 1 – Kiev – Ukrayna Ukrayna’ya hem..

Yılbaşında Vizesiz Gidebileceğiniz 5 Ülke

Yılbaşında yurt dışında nereye gidilir, diye düşünüyorsanız sizler için aşağıda harika bir liste hazırladık.
İşte o içerisinde bir birinden güzel mekanları bulunduran ülkeler:

1 – Kiev – Ukrayna
Ukrayna’ya hem vizesiz olarak sadece T.C. pasaportuyla hem de biyometrik fotoğrafa sahip yeni tip kimlik kartı ile Türkiye’den seyahat etmek şartıyla giriş yapılabilmektedir.
2 – Kotor – Karadağ
Adriyatik’in en güzel noktasında yer alan Montenegro ya da Karadağ tıpkı adı gibi yüksek dağlarla çevrili şirin mi şirin bir yer. Ayrıca T.C. pasaportuna sahip olanlar için de vize istemeyen bir ülke.
3 – Batum – Gürcistan
Batum, Gürcistan’ın Karadeniz’e kıyısı olan bir liman kenti. Gürcistan da tıpkı Ukrayna gibi sadece yeni kimlik kartınızla ya da T.C. pasaportunuzla vizesiz bir şekilde ziyaret edebileceğiniz yerlerden biri.
4 – Belgrad – Sırbistan
T.C. pasaportu olanların vizesiz bir şekilde giriş yapabildiği Sırbistan’a Türkler yıl boyunca oldukça yoğun bir ilgi gösteriyor. Bahar aylarında ve yaz sezonunda oldukça hareketli olan şehir bir de noel zamanı bu kadar hareketli oluyor.
5 – Girne – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Yavru vatan Kıbrıs ve Girne yeni yıl kutlamalarının vazgeçilmez adresi. Gerek sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlenceleri gerek konserleri gerekse de lüks ve konforlu otelleri ile Kıbrıs 2020 yılbaşı eğlenceleri ile yine ilk sırada yerini alacağa benziyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL