MEKANLAR SEYAHAT

Yılbaşında nereye gitmeli?

Bütün bir yılın stresi, koşturması, iyi ve kötü anları derken zaman yaklaştıkça herkesin aklında tek bir soru var: Yılbaşında nereye gitmeli? Yeni yıl heyecanını yurt içi ya da yurt dışında..

Yılbaşında nereye gitmeli?

Bütün bir yılın stresi, koşturması, iyi ve kötü anları derken zaman yaklaştıkça herkesin aklında tek bir soru var: Yılbaşında nereye gitmeli? Yeni yıl heyecanını yurt içi ya da yurt dışında sevdikleriyle birlikte yaşamak isteyenler için onlarca farklı alternatif bulunuyor.

Türkiye ve kuzey yarım kürede yaşayan birçok kişi için soğuk hava, karlı ya da yağmurlu günler demek. Yılbaşıyla özdeşleşen soğuk günlere alternatif arıyor ve yılbaşını sıcak bir coğrafyada geçirmek istiyorsanız bolca alternatif var.

Yılın son günlerini plajda, havuzda şort ve tişörtle geçirmek için Güneydoğu Asya ülkeleri iyi bir seçim. Tayland, Endonezya, Malezya ve Hindistan gibi ülkeler yeni yılı sıcacık havada karşılayabileceğiniz ülkelerden.
Seyahat bütçeniz yüksekse Avustralya ve Güney Afrika gibi ülkeleri tercih ederek yeni yıla yaz mevsiminde merhaba diyerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Çok uzağa gidecek bütçeniz yoksa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Türkiye’ye göre görece sıcak. Mısır, Ürdün, Lübnan gibi ülkeler de hava sıcaklığının ortalamalarda seyrettiği coğrafyalar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL