DİZİ

Yeni Hayat dizisi izleyicisi karşısına çıkmak için gün sayıyor!

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Yeni Hayat izleyicisi karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat,..

Yeni Hayat dizisi izleyicisi karşısına çıkmak için gün sayıyor!

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Yeni Hayat izleyicisi karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı Yeni Hayat, ekrana gelmek için gün sayıyor. Dizide, Adem Şahin (Serkan Çayoğlu), eşi Nevin (Nilperi Şahinkaya) ve kızı Ece’den (Nisa Sofya Aksongur) oluşan çekirdek ailesini geçindirmek için iş bulmak zorundadır. Ancak eski bir bordo bereli için bu o kadar da kolay değildir. Zengin iş adamı Timur Karatan (Tayanç Ayaydın) için ise en önemli şey sevdiklerini onlardan gizlediği karanlık dünyasından korumaktır. Eski eşinden yadigar biricik kızı Gökçe Karatan (İpek Filiz Yazıcı) ve şimdiki eşi Yasemin Karatan (Melisa Aslı Pamuk) için yapmayacağı şey yoktur.

Senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yaptığı dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye üstleniyor.

Başrolleri kadar hikayesi ile de izleyicinin merakla beklediği  Yeni Hayat, yakında Kanal D’de!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL