MEKANLAR

Yaz Tatilinde Yapılacak Aktiviteler!

Bu tatilinizde ömür boyu sürdürebileceğiniz bir hobi edinebilir veya yıllar boyunca daha da profesyonelleşeceğiniz bir sporu öğrenmeye başlayabilirsiniz. Dalış Yaz, kum, güneş ve tabi ki dalış… Tatil denilince ilk akla..

Yaz Tatilinde Yapılacak Aktiviteler!

Bu tatilinizde ömür boyu sürdürebileceğiniz bir hobi edinebilir veya yıllar boyunca daha da profesyonelleşeceğiniz bir sporu öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Dalış

Yaz, kum, güneş ve tabi ki dalış… Tatil denilince ilk akla gelen aktivite olan dalış ile sualtı dünyasının keyfine varabilirsiniz.

Kiteboard (Kitesurf)

Kiteboard ya da diğer adı ile kitesurf, rüzgarı yakalayıp dalgalarla dans etmek gibi bir şey. Öylesine zevkli, öylesine eğlenceli ve adrenalin dolu ki; benzersiz bir hobi olabilir sizin için.

Yamaç Paraşütü

Ayağınızı yerden kesecek, Dünya’ya bambaşka bir perspektif ile bakmanızı sağlayacak olan yamaç paraşütünü profesyonel anlamda denemeye ne dersiniz? Bu yaz bunun tam da zamanı olabilir.

Kamp

Kamp, özellikle ailece zaman geçirmek isteyenler ve çocukları ile benzersiz bir tatili hedefleyenler için doğru seçim olacaktır. Üstelik çocuklarınız ile birlikte kamp eğitimi alacak, yeni bilgiler edinip deneyim kazanırken, bir yandan da harika bir doğa içerisinde tatil yapacaksınız.

Windsurf (Rüzgar Sörfü)

Rüzgârın, güneş ve deniz ile birlikte size eşlik edeceği harika bir aktivite… Windsurf, hayatınızın en heyecanlı seçimi olabilir.

Yelken

Yelken, deniz aşığı her insanın hayalidir. Engin mavilikte bir yelkenin gölgesinde yol almak rüya gibi bir deneyim.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL