DİZİ

Yarım Kalan Aşklar konusu ve oyuncuları…

Ünlü oyuncu Cem Davran, Blu TV’de yayınlanacak olan Yarım Kalan Aşklar dizisiyle ekrana dönüyor. Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte Yarım Kalan Aşklar’da başrol oynayacak olan Cem Davran, yeni..

Yarım Kalan Aşklar konusu ve oyuncuları…

Ünlü oyuncu Cem Davran, Blu TV’de yayınlanacak olan Yarım Kalan Aşklar dizisiyle ekrana dönüyor. Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte Yarım Kalan Aşklar’da başrol oynayacak olan Cem Davran, yeni dizide cinayet büro amiri Nevzat’ı canlandıracak. Yarım Kalan Aşkla dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu da belli oldu. İşte çekimleri başlayan Yarım Kalan Aşklar dizisinden ilk fotoğraflar.

Uzun yıllardır birçok dizi, sinema filmi ve tiyatro oyunlarında yer alan Cem Davran, bu kez seyircinin karşısına cinayet büro amiri olarak çıkıyor. Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in, kadrosunda ise Cem Davran’ın yanı sıra Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin yer aldığı BluTV özel yapımı olan ‘Yarım Kalan Aşklar dizisinin çekimleri son hızla devam ediyor.

BluTV’nin özel yapımı olan, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, farklı konusuyla dikkat çeken ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisinde yer alan oyuncu Cem Davran, dizide cinayet büro amirine hayat veriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL