DİZİ

Yargı dizisi çekimlerine iki hafta ara verdi!

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi Covid sebebiyle 2 hafta ara verdi. Pazar günleri ekrana gelen dizi, yayınlanan yeni bölüm tanıtımda 9 Ocak tarihinde izleyicisiyle buluşacağının haberini verdi. Yayınlanan..

Yargı dizisi çekimlerine iki hafta ara verdi!

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi Covid sebebiyle 2 hafta ara verdi. Pazar günleri ekrana gelen dizi, yayınlanan yeni bölüm tanıtımda 9 Ocak tarihinde izleyicisiyle buluşacağının haberini verdi.

Yayınlanan tanıtımda; Ceylin için tutuklama kararı çıkmasının ardından Ilgaz Ceylin’in masumiyetini kanıtlamak için her şeyi göze alıyor. Ilgaz, Ceylin’i korumak için elinden geleni yaparken Yekta, Ilgaz’ı adam kayırmakla suçluyor. Ilgaz’ın, Ceylin’i korumak için yaptığı hamleler ise adliyede tepki çekiyor.

Kızını cezaevine götürürlerken gören Gül, derin bir üzüntü yaşarken anne kızın duygusal anları tanıtımda ön plana çıkıyor. Merdan ve Seda’nın karşılaşması gerilimi yükseltirken Ceylin’in isyanı yürekleri burkuyor. Ilgaz’ın Ceylin’e “Yanındayım ben buradayım, seni seviyorum…” demesinin ardından Ceylin’in gözyaşlarına boğuluşu ve ikilinin sarıldığı anlar herkesi derinden etkileyecek bir bölümün habercisi oluyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL