DİZİ

Yamaç, hayatının şokunu yaşadı!

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan Çukur dizisinde Koçavalılar, Çağatay’ın planları karşısında ne yapacaklarını bilemedi. Çukur’u yok etmeye çalışan Çağatay, adamlarını sızdırarak mahallede uyuşturucu satmaya başladı. Çukur’a dönen Yamaç ise gördükleri..

Yamaç, hayatının şokunu yaşadı!

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan Çukur dizisinde Koçavalılar, Çağatay’ın planları karşısında ne yapacaklarını bilemedi. Çukur’u yok etmeye çalışan Çağatay, adamlarını sızdırarak mahallede uyuşturucu satmaya başladı. Çukur’a dönen Yamaç ise gördükleri karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.
Show TV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Çukur, dün akşam 88. bölümüyle ekrana geldi. Nefes kesen sahnelerin yaşandığı dizide, Çağatay Erdenet’in Çukur üzerine yaptığı planlar herkesi şoke etti.


Çukur’u bitirmek için harekete geçen Çağatay’ın medyada yaptırdığı olumsuz haberler nedeniyle suç örgütü olarak görülen mahalleli zor anlar yaşadı. Çukur’da yaşayanlar çalıştıkları iş yerlerinden kovulunca geçim sıkıntısı çekmeye başladı. Polis tarafından aranan Koçovalılar ise mahalleye gelemeyince ortalık boş kaldı. Bu durumdan yararlanan Çağatay ikinci planını devreye soktu. Mahalleye soktuğu adamları sayesinde Çukur’dakilere uyuşturucu sattırmaya başladı.


Kalp krizi geçiren Emmi’yi hastanede ziyaret eden Yamaç ise, Emmi’nin nasihatları sonrasında kendine geldi. Yamaç yokluğunda yaşananları ve kayıpları gördü. Kendi omuzlarına düşen yükü fark eden Yamaç Çukur’a dönünce kendisini bekleyen sorunlarla yüzleşti. Çukur’daki gençlerin uyuşturucu madde kullanarak kendilerinden geçtiğini gören Yamaç, gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. O sırada Yamaç’a telefon açan Çağatay ise “Ben Çukur’la çok uğraştım. Artık biraz da kendiniz uğraşın” dedi.


Yamaç, kendisini öldürene 5 milyon TL vereceğini duyuran Çağatay’ın planı nedeniyle sürekli saldırıya uğramaya başladı. Tuzağa düşen Yamaç öldürülmek üzereyken son anda yetişen Mahsun tarafından kurtarıldı. Yamaç’a can borcu olduğunu söyleyen Mahsun, Yamaç’a içinde bulunduğu zor durumu anlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL