SİNEMA

Wonder woman 1984, ağustos ayına ertelendi!

5 Haziran’da vizyona girmesi beklenen Wonder Woman 1984, Corona virüsü salgını nedeniyle ağustos ayına ertelendi. ABD’de 14 Ağustos’ta vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz açıklanmadı. Tüm dünyada korku yaratan..

Wonder woman 1984, ağustos ayına ertelendi!

5 Haziran’da vizyona girmesi beklenen Wonder Woman 1984, Corona virüsü salgını nedeniyle ağustos ayına ertelendi. ABD’de 14 Ağustos’ta vizyona girecek filmin Türkiye vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Tüm dünyada korku yaratan Corona virüsü salgını dünyanın dört bir yanında sinema salonlarının kapanmasına neden olurken, merakla beklenen pek çok film ertelenmek zorunda kaldı. No Time to Die, A Quiet Place Part II, Mulan ve Black Widow gibi nisan-mayıs aylarında vizyona girmesi planlanan filmlerden sonra şimdi de haziran ayı filmlerine sıra gelmiş gibi görünüyor.

Haziran ayında vizyona girecek en önemli yapımlardan biri Wonder Woman 1984‘du. Wonder Woman’ın merakla beklenen devam filminin 5 Haziran’da vizyona gireceği açıklanmıştı. Ancak salgının kontrol altına alınmaktan bir hayli uzak olması filmin ertelenme ihtimalini ortaya çıkardı. Hatta Warner Bros.’un filmi vizyona sokmadan doğrudan dijital platformunda yayınlayacağını iddia edenler bile oldu. Warner Bros. elbette filmi vizyona sokmaktan vazgeçmedi. Ancak filmi erteleme kararı aldı. Diğer pek çok yapım süresiz olarak ertelenirken, Wonder Woman 1984 için şimdiden yeni bir vizyon tarihi belirlendi. Merakla beklenen film, ABD’de 14 Ağustos’ta vizyona girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi henüz açıklanmamış olsa da, ülkemizde de 14 Ağustos’ta vizyona gireceği tahmin ediliyor.

Warner Bros. filmin vizyon tarihini ağustos ayına erteleyerek bu salgının o zamana kadar kontrol altına alınacağını varsayan bir karara imza atmış durumda. Stüdyonun bu öngörüsünde haklı olup olmayacağını bekleyip göreceğiz. Ancak bu noktada, salgının kontrol altına alınamaması nedeniyle filmin bir kez daha ertelenmesi çok uzak bir ihtimal değil.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL