DİZİ

Walter White’ın Gerçekten Ölmüş!

Jesse Pinkman ve Walter White karakterlerini milyonlarca izleyicinin hayatına sokan Breaking Bad dizisinin yaratıcısı, El Camino ve Walter karakteriyle ilgili açıklama yaptı. The Rich Eisen Show’a katılan Vince Gilligan, karakterin..

Walter White’ın Gerçekten Ölmüş!

Jesse Pinkman ve Walter White karakterlerini milyonlarca izleyicinin hayatına sokan Breaking Bad dizisinin yaratıcısı, El Camino ve Walter karakteriyle ilgili açıklama yaptı. The Rich Eisen Show’a katılan Vince Gilligan, karakterin dönüp dönmeyeceği hakkında kesin olarak konuştu.


Filmin konusu ve detaylarıyla ilgili akıllarda yer edinen soru işaretleri bulunuyor. Bunlardan biri ve en büyük soru işaretini kapsayanı, Walter White karakterinin geri dönüp dönmeyeceği. Bunun nedeni ise Aaron Paul ve Bryan Cranston’ın birkaç ay önce aynı anda, aynı paylaşımı yapmaları. Breaking Bad dizisinin sonunda Walter, Jesse’nin kartelin elinden kurtulmasına yardım etmişti. Bir kanser hastası olan Walter’ın ölüm sahnesini tam anlamıyla gördüğümüz ise söylenemez. Bu durumda karakterin El Camino’da kanlı canlı bir şekilde yer alabileceği düşünülüyordu. Ancak Vince Gilligan katıldığı programda şu sözleri sarf ederek soru işaretlerini gidermiş oldu: “Sana bu bilgiyi vereceğim Rich, çünkü seni seviyorum. Walter White öldü, evet.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL