DİZİ

Vida dizisi 3. sezonun sonunda ekrana veda edecek

Amerika’nın premium kablolu kanallarından Starz’da yayınlanan Vida dizisi için yolun sonu göründü. Dizinin 3. sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı açıklandı. Üçüncü sezon 26 Nisan’da başlayacak ve final haberiyle birlikte..

Vida dizisi 3. sezonun sonunda ekrana veda edecek

Amerika’nın premium kablolu kanallarından Starz’da yayınlanan Vida dizisi için yolun sonu göründü. Dizinin 3. sezonunun aynı zamanda final sezonu olacağı açıklandı. Üçüncü sezon 26 Nisan’da başlayacak ve final haberiyle birlikte tanıtımı da yayımlandı.

Vida’nın başrollerinde Veronica Osorio (The Carmichael Show, Girlboss) ile Melissa Barrera (Club de Cuervos) yer alıyor ve proje yarım saatlik drama dizisi olarak ekrana geliyor. Dizide Los Angeles’ın doğu kısmından iki birbirine hiç benzemeyen ve anlaşamayan Meksikalı-Amerikan kız kardeşin hikayesi anlatılıyor.

Şartlar kardeşlerin eski mahallelerine dönmelerine neden oluyor ve burada annelerinin kimliğiyle ilgili şok edici bir gerçekle yüzleşiyorlar. Osorio dizide Emma isimli, Barrera da Lyn isimli bir karakteri canlandırıyor. Vida, Richard Villegas Jr.’ın kısa hikayesinden esinlenerek hazırlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL