Aktüel

Uzun öpüşmeleri kafaları karıştırdı!

Sen Çal Kapımı isimli dizide rol alan Hande Erçel ve Kerem Bursin’in uzun öpüşme sahnesi kafaları karıştırdı. Güzel oyuncunun Murat Dalkılıç’tan Kerem Bursin yüzünden ayrıldığı iddiaları ortaya atılmıştı. Murat Dalkılıç..

Uzun öpüşmeleri kafaları karıştırdı!

Sen Çal Kapımı isimli dizide rol alan Hande Erçel ve Kerem Bursin’in uzun öpüşme sahnesi kafaları karıştırdı. Güzel oyuncunun Murat Dalkılıç’tan Kerem Bursin yüzünden ayrıldığı iddiaları ortaya atılmıştı.

Murat Dalkılıç ile olan birlikteliği sürpriz bir şekilde sonlandıran Hande Erçel’i rol aldığı dizide Kerem Bürsin ile öpüşme sahnesinin kamera arkası sosyal medyada gündem oldu.

İlişkisini Kerem Bursin ile olan yakınlığından dolayı sonlandırdığı konuşulan Hande Erçel’in kamera arkası öpüşme sahnesi kafaları iyice karıştırdı.

Hande Erçel, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Bugün çıkan haberlerden sonra gündemi daha fazla meşgul etmemek adına konuya açıklık getirerek, Murat’la ilişkimizi dostça noktalandırdığımızı paylaşmak durumunda hissediyorum. Murat hayatımın en zorlu günleri olarak hatırlayacağım zamanlarımda sadece sevgili değil, bana dost olmuş, yol arkadaşlığı yapmış kıymetli biridir. Bu yüzden de ayrılık iki insanın ilişkisinin bitirmiş olsa da yine belirtmek isterim ki dost kalmak tek istediğimizdir ve uzun yılların getirisi olarak yakın çevremiz hala aynıdır. Bu süreçte aldığımız karara saygı duymanızı ve haberlerinizi yaparken bu hassasiyeti ve anlayışı gözetmenizi rica ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL