DİZİ

Usta oyuncular Saygı dizisi kadroda!

Blu TV tarafından geçen sezon büyük umutlarla ekrana getirilen Behzat Ç.’nin yenilenmiş bölümleri, dizi hayranları için hem büyük bir geri dönüş olarak algılanmış hem de biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. Senaryosunun..

Usta oyuncular Saygı dizisi kadroda!

Blu TV tarafından geçen sezon büyük umutlarla ekrana getirilen Behzat Ç.’nin yenilenmiş bölümleri, dizi hayranları için hem büyük bir geri dönüş olarak algılanmış hem de biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. Senaryosunun değiştirilmesi ve politikanın da dizinin içine iyice işlemesi birçok izleyicinin hoşuna gitmedi.Zaten senaryo sorunları nedeniyle de 9 bölümlük ilk sezonun ardından, ikinci sezon çekilemedi.

Erdal Beşikçioğlu’nun diziye yönelik itirazları bu durumda etkili oldu. Aslında birçok izleyici de dizinin senaryosuna yönelik ciddi eleştirilerde bulunmuştu. Behzat Ç. olmayınca bu sefer dizinin bir diğer önemli karakteri Ercüment Çözer’in hikayesi dizi yapılmaya karar verildi. Nejat İşler ile birlikte Boran Kuzum, Miray Daner başrollerde yer alıyor. Haziran ayı itibariyle gelen haberlere bakılır ise dizinin kadrosuna önemli isimler katılmaya devam ediyor. Rojda Demirer ve Eren Demirbaş, geçtiğimiz hafta diziye katılan oyuncular olmuştu. Saygı dizisinin çekimlerine az bir zaman kaldı. Diziye yeni isimler katılmaya da devam ediyor.

Bu hafta diziye katılan isimler olarak Itır Esen ve kendisi ile aynı adı taşıyan yeğeninin dizide yer alacağı ortaya çıkmıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Saygı dizisine iki usta oyuncu daha katıldı. Erkan Can ile Tansu Biçer de artık Saygı dizisinde… Erkan Can, önceki sezon Çarpışma dizisinde Haydar karakterini canlandırdı. Tansu Biçer en son Çukur dizisinde Yücel olarak izleyicinin karşısına geçmişti. Kadrosu genişleyen dizinin Behzat Ç. kadar ses getirmesi için büyük çaba harcanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL