Aktüel

Ünlülerden en çılgın itiraflar!

Ünlüler dünyası ile ilgili her geçen gün daha çok şey merak ediyoruz. Zenginlikleri, aşk hayatları, yaşam tarzları bizi bir girdap gibi içine çekiyor. Kimi ünlü, hayatını kapalı kutu gibi yaşamaya..

Ünlülerden en çılgın itiraflar!

Ünlüler dünyası ile ilgili her geçen gün daha çok şey merak ediyoruz. Zenginlikleri, aşk hayatları, yaşam tarzları bizi bir girdap gibi içine çekiyor. Kimi ünlü, hayatını kapalı kutu gibi yaşamaya çalışsa da kimi ünlü de bunun aksine özel yaşamını gözler önüne sermeye devam ediyor. Onlar hayatlarının bu yanlarını bizlere göstermeyi çok severler.

O ünlüler arasından bugüne kadar yapılmış en cesur itiraflar ise cinsellikle ilgili oldu.

Scarlett Johansson

“Arabada seks yapmayı seviyorum. Gerçekten çılgın ve değişik bir şey yapmak isteseydim arka koltuğu seçerdim.”

Tuğba Özay

“Cinsellik tabii ki ilişkide çok önemli; hatta uzun süreli beraberliklerde çoğu zaman seks kurtarıcı durumunda… Sekste başarılı olmadığını düşünenler varsa, fantezi dünyalarını genişletebilirler. Sonuçta belli bir yaştan sonra kimse evcilik oynamıyor.

Tuğba Ekinci

“Cinsel hayatta sorun çıkarsa ve kötü bir seks hayatı söz konusuysa o ilişki yürümez. Benim hayatıma bakımsız bir erkek giremez. Ya sporcu ya oyuncu olmak zorunda. Kasları olmayan bir erkeğe erkek demiyorum. Erkek dediğin kamyon gibi olacak…”

Angelina Jolie

“İnsanların, hamileliğin seks hayatı için kötü olduğunu söylediklerini duymuştum. Hayır, tam tersi olduğunu düşünüyorum. Bu, seks hayatı için harika. Sizi daha yaratıcı olmaya zorluyor.”

Yonca Evcimik

Yonca Evcimik de seks itirafı yapan ünlüler kervanına katıldı. Evcimik seks için “Çok önemlidir. Olmazsa olmazdır! Seks olmadan ilişki belli bir yaşa kadar gitmez. Seks nefes almak kadar doğal” dedi.

Paris Hilton

“Üniformalı erkeklere her zaman bayıldım. Yakışıklı bir polis harika bir imaj. Özellikle mavi gözler, güzel bir yüz ve sıkı pazulara sahipse.”

Heidi Klum

“Bazı insanlar yatakta daha deneyimli, bazıları ise daha sıkıcı. Vahşi ve çılgınsa insan bunu açığa çıkarmalı. Bazen renk katmak için çaba sarf etmek, normal kabul edilenin dışında bir şeyler yapmak iyidir.”

Kesha

“Sevgilim yok ama dünyanın her yerinde partnerlerim var. İhtiyacım olduğunda onları ziyaret ederim.”

Eva Mendes

“50 eyalette seks yaptım. Bunların çoğu gençliğimde yaptığım yolculuklar sırasındaydı. Belki de temiz havadan.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL