Aktüel

Ünlü oyuncuların bilinmeyen yönleri!

Sinema, müzik ve podyum dünyasının ünlü isimlerinin bugüne kadar hiç duyulmamış birbirinden ilginç özellikleri bulunuyor. İşte ünlülerin bilinmeyen yönleri. Nicole Kidman Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse orayı..

Ünlü oyuncuların bilinmeyen yönleri!

Sinema, müzik ve podyum dünyasının ünlü isimlerinin bugüne kadar hiç duyulmamış birbirinden ilginç özellikleri bulunuyor.
İşte ünlülerin bilinmeyen yönleri.

Nicole Kidman

Kelebekten korkan Kidman, nerede rengarenk bir kelebek görse orayı terkediyor. IQ’su 132 olan Nicole, solak olmasına rağmen ‘The Hours’ filmindeki yazar Virginia Woolf rolü için sağ eliyle yazmayı öğrendi.

Tom Cruise

Rahiplik okuluna gittikten sonra fikir değiştiren sanatçı, okuldayken ‘güreş’ takımındaydı. Güreş hayatı dizinden geçirdiği bir sakatlık yüzünden sona eren sanatçı, yazarken sağ, başka işleri yaparken sol elini kullanıyor. Dalgıçlık, skuba ve pilotluğa hevesli Cruise’un pilotluk brövesi ve özel uçağı var.

Brad Pitt

Lakabı ‘Pitbul’ olan ünlü oyuncunun ‘Tibet’te Yedi Yıl’ adlı filmi yüzünden Çin’e girişi yasak.

Nicholas Cage

Oscarlı ödüllü aktör, 1989’da çevirdiği ‘Vampirin Öpücüğü’ adlı filmde canlı canlı bir hamam böceğini yedi.

Ben Affleck

Tam beş dil bilen oyuncu, Arapça’yı da akıcı şekilde konuşuyor. Hız düşkünü oyuncunun beş motosikleti var.

Keanu Reeves

Salon danslarında çok iyi olan Keanu da solak ünlülerden. Sanatçı, boş zamanlarında Toronto’daki restoranında müşterilerine makarna pişiriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL