Aktüel

Ünlü oyuncular aşk yaşamaya başladı!

Yaklaşık 2 yıldır yalnız olan yakışıklı oyuncu Burak Deniz, meslektaşı Beste Kökdemir ile aşk yaşamaya başladı. Çift, sokağa çıkma yasağı öncesi birlikte yürüyüş yaparken yakalandı. ki yıl önce güzel oyuncu..

Ünlü oyuncular aşk yaşamaya başladı!

Yaklaşık 2 yıldır yalnız olan yakışıklı oyuncu Burak Deniz, meslektaşı Beste Kökdemir ile aşk yaşamaya başladı. Çift, sokağa çıkma yasağı öncesi birlikte yürüyüş yaparken yakalandı.

ki yıl önce güzel oyuncu Büşra Develi ile ayrılan oyuncu Burak Deniz, yeni bir aşka yelken açtı. Deniz’in yeni ilişkisi market alışverişine giderken görüntülenmesiyle ortaya çıktı.

Sözcü’de yer alan habere göre: Yakışıklı oyuncu Burak Deniz yalnızlığına meslektaşı Beste Kökdemir ile son verdi. Çift, önceki gün Kuruçeşme’de görüntülendi. Sahilde yürüyüş yapan ikili, karşılarında basın mensuplarını görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Kısa süreli panik yaşayan Beste ve Burak koşar adımlarla markete girdi. Sokağa çıkma yasağından önce alışveriş yapan çift, gazetecilerin “İlişkiniz hayırlı olsun diyelim mi?” sorusuna sessiz kalırken muhabirlere “Kolay gelsin” demek ile yetindi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL