Aktüel

Ünlü oyuncudan yıllar sona gelen itiraf!

Ünlü oyuncu Sharon Stone, 90’lı yıllarda çıplak poz verme gerekçesini ilk kez açıkladı. 1990’lı yılların fenomen oyuncusu Sharon Stone, bilinmeyenlerini anlattı. Vogue dergisinin Almanca edisyonuna röportaj veren oyuncu, kariyeri ve..

Ünlü oyuncudan yıllar sona gelen itiraf!

Ünlü oyuncu Sharon Stone, 90’lı yıllarda çıplak poz verme gerekçesini ilk kez açıkladı.

1990’lı yılların fenomen oyuncusu Sharon Stone, bilinmeyenlerini anlattı. Vogue dergisinin Almanca edisyonuna röportaj veren oyuncu, kariyeri ve özel hayatıyla ilgili konuştu.

Hollywood’da 90’lı yıllarda ‘kadın düşmanılığının’ hakim olduğunu söyleyen 62 yaşındaki oyuncu, bu algı nedeniyle uzun dönem dış görünüşünü sorguladığını ve kendisiyle barışmakta güçlük çektiğini söyledi.

1992 yapımı Temel İçgüdü filmiyle dünya çapında şöhret kazanan Stone, “Bir model ve oyuncu olarak kariyerime başladığımda, ‘becerilebilir’ terimi, ‘çalışmaya uygun’ ve ‘kameraya uyumlu’ ile eşanlamlıydı” diye konuştu. 

Kendisinin ise kaslı ve atletik. Kendisinin ise kaslı ve atletik vücut yapısından dolayı maskülen algılandığını belirten Stone, “Bu algıyı değiştirebilmek için Playboy’a yarı çıplak poz vermiştim” dedi. 43 yaşındayken felç geçiren Stone, bu hastalığın kariyerini kesintiye uğrattığını, yıllarca tedavi gördüğünü, konuşmayı ve hatta tekrar düzgün görmeyi öğrendiğini anlattı. Ünlü yıldız 1984 ile 1987 yılları arasında senarist Michael Greenburg ile evli kaldı. 1998 ile 2004 yılları arasında ise gazeteci Phil Bronstein ile evliydi. Bu evlilikten şimdi 19 yaşında olan oğlu Roan dünyaya geldi. Stone, daha sonra oğulları Quinn (13) ve Laird’ı (14) evlat edindi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL