DİZİ

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ekranlara döndü!

Bir döneme damga vuran Star TV dizisi Ufak Tefek Cinayetler, bundan böyle pazar akşamları yeniden izleyicilerle buluşacak.Dizinin 1. bölümü 12 Nisan Pazar günü yayınlanacak ve her hafta pazar akşamı ekrandaki..

Ufak Tefek Cinayetler dizisi ekranlara döndü!

Bir döneme damga vuran Star TV dizisi Ufak Tefek Cinayetler, bundan böyle pazar akşamları yeniden izleyicilerle buluşacak.Dizinin 1. bölümü 12 Nisan Pazar günü yayınlanacak ve her hafta pazar akşamı ekrandaki yerini alacak.

Koronavirüs salgını sonrasında eski dizilere rağbet artmıştı. Kardeş Payı, Aşk-ı Memnu, İşler Güçler, Şevkat Yerimdar, Ferhunde Hanım ve Kızları gibi birçok dizi bir bir televizyon kanallarında izleyicilerle buluşmaya başladı.Star TV de Ufak Tefek Cinayetleri yeniden yayınlama kararı aldı.

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı dizi, 2017 ve 2018 yıllarında toplam 45 bölüm olarak ekranda yer almıştı. 24 Ekim 2017’de başlayan dizi 11 Aralık 2018’de 45. bölümüyle birlikte final yapmıştı.

Dizinin başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat ve Tülin Özen yer aldı. Ferit Aktuş, Tansu Biçer, Duygu Sarışın, Yıldıray Şahinler, Hayal Köseoğlu, Lavinya Ünlüer, Tülin Yazkan, Selim Bayraktar gibi isimler de yapımın kadrosundaki diğer önemli isimlerden…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL