Aktüel

Ücretsiz stok görsel siteleri!

Lisans ve telif ücreti ödemeden milyonlarca kaliteli görsele ulaşabileceğiniz ücretsiz stok görsel sitesini listeledik. Pexels.com 2015 yılında kurulan Pexels, yüksek kaliteli görsel ve video arayanlar için en ideal stok görsel..

Ücretsiz stok görsel siteleri!

Lisans ve telif ücreti ödemeden milyonlarca kaliteli görsele ulaşabileceğiniz ücretsiz stok görsel sitesini listeledik.

Pexels.com

2015 yılında kurulan Pexels, yüksek kaliteli görsel ve video arayanlar için en ideal stok görsel sitelerinden biri. Dış kaynaklardan da beslenen Pexels, zengin bir kütüphaneyle kullanıcılara hizmet ediyor.

StockSnap.io

Her hafta yeni fotoğraflarla zengin bir stok görsel arşivine sahip olan StockSnap, aradığınız özgün fotoğraflara erişmenize yardımcı olabilir.

Pixabay.com

Diğer ücretsiz ve telifsiz görsel stok sitelerini de dış kaynak olarak kullanan Pixabay, hem kişisel hem de ticari kullanım için zengin bir arşiv sunuyor.

Reshot.com

Ticari ve kişisel kullanım için ücretsiz stok görsel kaynaklarından biri de reshot. Reshot, zengin ve öğün bir kütüphaneyle kullanıcılarına hizmet ediyor.

Gratisography.com

Ryan McGuire tarafından kurulan Gratisography, McGuire’nin fotoğraflarını içeriyor. Kullanıcılara ücretsiz ve telifsiz fotoğraflar sunan McGuire, her hafta yeni fotoğraflar eklemeye devam ediyor.

Freerangestock.com

Freerange’in sunduğu yüksek çözünürlüklü stok görselleri, web sitesine ücretsiz üye olarak kullanabilirsiniz.

Freerange’de yer alan tüm görseller hem kişisel hem de ticari kullanıma uygundur. Ayrıca Freerange, web sitesinin arşivine katkıda bulunduğunuzda Google AdSense üzerinden gelir paylaşımı yapıyor.

Unsplash.com

Bir online pazarlama ajansı olan Crew tarafından kurulan Unsplash, ücretsiz stok fotoğraflar sunmasının yanı sıra Made With Unsplash bölümünde ilham alabileceğiniz grafik tasarım çalışmalarını da sergiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL