DİZİ

Ücretsiz İzleyebileceğiniz Puhu TV Dizileri!

Şahsiyet (2018) – IMDb Puanı: 9,1 Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer), kendisine Alzheimer teşhisi konulduktan sonra yaptığı şeyleri hatırlamamayı bir avantaja çevirerek suçluları cezalandırmaya karar verir. Yazar Hakan Günday dizinin senaryosunu..

Ücretsiz İzleyebileceğiniz Puhu TV Dizileri!

Şahsiyet (2018) – IMDb Puanı: 9,1

Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer), kendisine Alzheimer teşhisi konulduktan sonra yaptığı şeyleri hatırlamamayı bir avantaja çevirerek suçluları cezalandırmaya karar verir. Yazar Hakan Günday dizinin senaryosunu yazmış, Daha filminin yönetmenliğini yapmış olan Onur Saylak diziyi yönetmiştir.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (2010-2012) – IMDb Puanı: 8,8

Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Sezin Akbaşoğulları, Ayça Varlıer’ın oynadığı Behzat Ç’nin ilk 3 sezonunu puhu tv üzerinden izleyebilirsiniz.

Fi (2017-2018) – IMDb Puanı: 8

Ülkenin en tanınmış psikiyatristlerinden olan Can Manay’ın yolu, genç balerin Duru ile kesişir. Can, müzisyen sevgilisi Deniz’le beraber yaşayan Duru’nun muhteşem güzelliği karşısında adeta büyülenir.
Aşkı arayan, istediklerine ulaşmak için her şeyi yapabilecek, gerçeği açığa çıkarmak için herkesi ezip geçecek ve birbirlerinin hayatlarını derinden etkileyen Can Manay, Duru Durulay, Deniz, Özge ve Sadık Murat Kolhan’ın ilişkileri anlatılmaktadır. Azra Kohen‘in aynı isimli romanlarından uyarlanmıştır.

İçerde (2016-2017) – IMDb Puanı: 8

Polis Akademisi’nde öğrenci olan Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Onlar artık birbirine düşmandır.

Kuzgun (2019) – IMDb Puanı: 7,9

Polis olan babasına kurulan kumpas sonucunda ailesinin hayatı tamamen değişen Kuzgun, evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir.

Ufak Tefek Cinayetler (2017-2018) – IMDb Puanı: 7,5

İlişkileri liseye dayanan ve yetişkin hayatlarında yeniden bir araya gelen dört kadının güç mücadelesinde eski kinler ve hırslar ortaya çıktıkça aralarında cinayete varan bir hesaplaşma başlıyor.

Dip (2018) – IMDb Puanı: 7,3

İntihar ara bulucusu olarak çalışan Sahir’in hayatı, bir gece gelen ihbarla değişir. Böylelikle Melen köprüsünden atlamak üzere olan gizemli Bilge’yle yolları kesişir.

Jet Sosyete (2018-) – IMDb Puanı: 6,7

puhutv Orijinal içeriği Jet Sosyete’nin ilk bölümünde; yazarlık macerası başlayan Gizem, NTV’de Gece Gündüz’e katılır. Safiyeler’e taşınan Şennur, Jet Sosyete’ye giriş yaparken Cengiz dürüm sevdası yüzünden sosyal medya linciyle karşı karşıya kalır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL