MEKANLAR SEYAHAT

Turlamalık Bisiklet Rotaları!

Doğayı pedal çevirerek keşfetmek isteyenler için ülkemiz eşsiz zenginlikler sunuyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde hem de tamamen bilek gücüyle yolculuk yapmayı arzulayanlar için en güzel bisiklet rotaları… Kapadokya Kapadokya, bisiklet kullanırken..

Turlamalık Bisiklet Rotaları!

Doğayı pedal çevirerek keşfetmek isteyenler için ülkemiz eşsiz zenginlikler sunuyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde hem de tamamen bilek gücüyle yolculuk yapmayı arzulayanlar için en güzel bisiklet rotaları…

Kapadokya

Kapadokya, bisiklet kullanırken en güzel fotoğrafları çekebileceğiniz yerlerin başında geliyor. Yalnız biraz yokuşlu ve engebeli yollarda pedal sürmeyi göze almanız gerekir.

Likya Turu

Likya Turu aslında uzun bir yolculuk. Bu yüzden pek çok kişi bu turu birkaç rotaya bölerek yapıyor. 555 km’lik 55 yürüyüş rotasının bulunduğu bu yol Fethiye’den başlıyor ve Antalya’ya kadar uzanıyor.

Tekirdağ – Uçmakdere – Şarköy

İstanbul’a yakın bir yerlerde pedal çevirmek istiyorsanız Tekirdağ’ın Marmara Deniz’i manzarası eşliğinde yola koyulun.

Taraklı-Mudurnu-Abant

Yeşilin bin bir tonuyla döşeli yollarda bisiklete binmek isterseniz Bolu’ya doğru yolculuk yapın. Abant gölü ve çevresi yılın her mevsimi farklı güzellikte.

Gelibolu

Bisikletinizle birlikte tarihsel bir yolculuk yapmak isterseniz Çanakkale’nin Gelibolu yarımadasını rotanıza ekleyin.

Kazdağları

Türkiye’nin oksijeni en bol yörelerinin başında gelen Kazdağları’nda gezilecek yerler çok. Yakın çevrede Asos, Behramkale, Zeytinli köyünü görüp dilerseniz feribotla Bozcaada’ya bile yolculuk yapabilirsiniz.

Karaburun – İzmir

İzmir ve çevresinde pedal çevirecekler için alternatif rotalar çok. Çeşme ve Alaçatı sahilleri en bilindik yerler.

Ayder Yaylası
Yeşilin binbir tonunu görebileceğiniz Türkiye’nin en ekolojik yerlerinden birinde gezmek istiyorsanız Ayder Yaylası’na gidin.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL