MEKANLAR SEYAHAT

Türkiye’de balayı önerisi!

Bodrum Muğla’nın ilçelerinden biri olan Bodrum, yaz tatili için olduğu kadar balayı içinde en ideal yerlerden biri. Birbirinden güzel plajları ve çeşitli otelleri ile istediğiniz balayı otelini ve balayı tatilini..

Türkiye’de balayı önerisi!

Bodrum

Muğla’nın ilçelerinden biri olan Bodrum, yaz tatili için olduğu kadar balayı içinde en ideal yerlerden biri. Birbirinden güzel plajları ve çeşitli otelleri ile istediğiniz balayı otelini ve balayı tatilini yapmak için oldukça ideal bir yer.

Çeşme 

Türkiye’de yaz tatili için en çok tercih edilen yerlerden biri Çeşme. E böyle olmasına pek şaşırmıyoruz çünkü inanılmaz güzel bir denizi, harika plajları, tarihi yerleri ve birbirinden güzel köyleri var.

Marmaris

Bodrum dışında Muğla’nın bir başka güzel ilçesi Marmaris’te balayı için en ideal yerlerden biri. Öğlen öncesi kültürel bir yolculuk yapmak, daha sonrasında da denize girmek isteyen yeni evli çiftler için tam bir cennet diyebiliriz.

Kuşadası

Türkiye’nin Aydın iline bağlı olan Kuşadası tam bir cennet. Doğal güzelliklerin masmavi sularla buluştuğu bu yerde balayı yaparken adeta yaşadığınız düğün stresini üstünüzden atacaksınız.

Belek

Balayı yerleri için Antalya’nın Belek ilçesini es geçmek olmaz. Birçoğumuz daha öncesinde mutlaka Antalya’ya gitmiş ve Belek’in şanını duymuştur. Hal böyle olunca Türkiye’de balayı yapmak için en güzel yerler arasına Belek’te giriyor.

Alanya

Yazın her ne kadar fazla sıcak olsa da en ideal balayı yerlerinden biri. Eğer sizde balayınız için en güzel oteli bulmak istiyorsanız Alanya’da rahatlıkla bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Burada o kadar çok balayı oteli var ki umarız planlarınızı yaparken zorlanmazsınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL