DİZİ

Türk dizileri için sevindiren anlaşma!

Türkiye’de son dönemin öne çıkan kanalı Fox TV, portföyünde yer alan dizilerin yurt dışında daha geniş kitlelere ulaşması noktasında önemli bir anlaşmaya imzasını attı. 31 adet dizinin yurt dışı temsilciliği..

Türk dizileri için sevindiren anlaşma!

Türkiye’de son dönemin öne çıkan kanalı Fox TV, portföyünde yer alan dizilerin yurt dışında daha geniş kitlelere ulaşması noktasında önemli bir anlaşmaya imzasını attı.

31 adet dizinin yurt dışı temsilciliği ve diğer birçok içerik için yapılan anlaşma kapsamında, yerli yapımlarımız dünya çapında daha geniş kitlelere ulaşabilme fırsatı elde edecek.

No: 309, Kiraz Mevsimi, İnadına Aşk, Savaşçı, Aşk Yeniden, O Hayat Benim, Çoban Yıldızı gibi sevilen Türk dizileri dünya pazarında daha geniş yer alabilecek.

FOX’ta yayınlanmış olan ve FOX Networks Group Content Distribution (FNGCD) bünyesinde yurt dışı satışı gerçekleştirilen Türk içeriklerinin temsilciliğini Calinos Entertainment üstlendi.

“No.309”, “Kalbimdeki Deniz”, “Aşk Yeniden”, “Çoban Yıldızı” ve “Kiraz Mevsimi” gibi tüm dünyada milyonlarca izleyicinin severek izlediği dizilerin de içerisinde bulunduğu 31 Türk dizisinin, National Geographic Türkiye yapımı belgesellerin ve ayrıca Box Office’te öne çıkan Türk filmlerinin dağıtımını kapsayan anlaşma yürürlüğe girdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL