DİZİ

Tüm Zamanların En İyi Netflix Yapımı Dizileri!

Neredeyse birçoğu, IMDb’de beğeni rekorları kıran en iyi dizilerden… Black Mirror (2011– ) Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu..

Tüm Zamanların En İyi Netflix Yapımı Dizileri!

Neredeyse birçoğu, IMDb’de beğeni rekorları kıran en iyi dizilerden…
Black Mirror (2011– )
Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor.
Dark (2017– )
Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.
Sense8 (2015 – 2018)
Matrix ve Babylon 5’ın yaratıcılarının elinden çıkan bu harika gerilim dizisinde, telepati yoluyla birbirlerinin hayatını yaşayabilen sekiz kişinin hikayesini izliyoruz.
Maniac (2018)
Annesiyle ilgili sorunları olan bir doktorun ve duygusal açıdan karmaşık bir bilgisayarın yürüttüğü tuhaf bir ilaç deneyine katılan iki yabancı arasında bir bağ kurulur.
House of Cards (2013 – 2018)
Frank artık yok ve meydan Claire Underwood’a kaldı. Fakat ilk kadın başkanın önünde ciddi tehditlerle dolu zorlu bir yol var.
Mindhunter (2017– )
1970’lerin sonunda iki FBI ajanı, cinayet psikolojisini araştırarak ve tamamıyla gerçek canilerle endişe verici bir yakınlık kurarak suç biliminde yeni ufuklar açar.
Lucifer (2015– )
Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytan, Los Angeles’a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar.
Narcos (2015 – 2017)
Bu gangster dizisinde, Kolombiya’nın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL