Aktüel

Tuba Büyüküstün, güzellik sırrını itiraf etti!

YouTube kanalında hayranlarıyla buluşan Tuba Büyüküstün, güzellik sırrının doğallık olduğunu belirtti. Sadece yüzünü yıkayıp krem sürdüğünü belirten Tuba Büyüküstün, “Daha fazlası için çok tembelim” diye de ekledi. YouTube kanalında açtığı..

Tuba Büyüküstün, güzellik sırrını itiraf etti!

YouTube kanalında hayranlarıyla buluşan Tuba Büyüküstün, güzellik sırrının doğallık olduğunu belirtti. Sadece yüzünü yıkayıp krem sürdüğünü belirten Tuba Büyüküstün, “Daha fazlası için çok tembelim” diye de ekledi.

YouTube kanalında açtığı yayınlarda sevenleriyle buluşan ve salgın nedeniyle ikizleri Maya ve Toprak ile evde vakit geçirdiğini söyleyen oyuncu Tuba Büyüküstün, güzellik sırrını açıkladı.

Koronavirüs salgını ünlüleri de eve kapattı. Bu süreçte takipçilerinden de ayrı kalmayan ünlüler, zaman zaman açtıkları canlı yayınlarla hayranlarıyla bir araya geliyor. Son olarak Tuba Büyüküstün, YouTube kanalında hayranlarıyla buluştu.

Su gibi güzelliği ile ünlenen Tuba Büyüküstün’ün, güzellik sırrı yine “su” çıktı. Oyuncu, güzellik sırrının doğallık olduğunu belirtti. Sadece yüzünü yıkayıp krem sürdüğünü belirten Tuba Büyüküstün, “Daha fazlası için çok tembelim” diye de ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL