DİZİ

TRT 1’den yeni bir dizi geliyor!

Birbirinden iddialı yapımlarla yeni yayın dönemine hazırlanan TRT 1, yeni sezona yine çok konuşulacak projelerle girmeye hazırlanıyor: Masumlar Apartmanı Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı, Dr…

TRT 1’den yeni bir dizi geliyor!

Birbirinden iddialı yapımlarla yeni yayın dönemine hazırlanan TRT 1, yeni sezona yine çok konuşulacak projelerle girmeye hazırlanıyor: Masumlar Apartmanı

Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanındaki gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlandı.

Gerçek Bir Hayat Hikayesi!

Ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizinin konusu ise şöyle: Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan ve sürükleyici konusuyla herkesi şaşırtacak olan “Masumlar Apartmanı” dizisi yakında TRT 1’de.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL