DİZİ

Tolgahan Sayışman Mosmor Oldu

Şampiyon dizisinin başrolünde yer alan Tolgahan Sayışman, yaşadığı zorluklara rağmen hayatından memnun. Mayıs ayında baba olmanın keyfini yaşayan Tolgahan Sayışman, oğlu Efehan’ı da bazı sahnelerde oynatmıştı. Oyuncu, neredeyse 1 yıldır..

Tolgahan Sayışman Mosmor Oldu

Şampiyon dizisinin başrolünde yer alan Tolgahan Sayışman, yaşadığı zorluklara rağmen hayatından memnun. Mayıs ayında baba olmanın keyfini yaşayan Tolgahan Sayışman, oğlu Efehan’ı da bazı sahnelerde oynatmıştı.

Oyuncu, neredeyse 1 yıldır bu role çalışmakta. Antrenmanlarla vücudunu geliştiren, özel bir diyet programı uygulayan Sayışman, çok yoğun ve yorucu günler yaşadığına değindi.

Sette işin yolunda olduğuna vurgu yapan Sayışman hem kendisinin hem de ekibin çok mutlu olduğunu anlattı.

“Çekimler çok eğlenceli, çok keyifli geçiyor. Hayatımın en yorucu setini geçiriyor olabilirim. Oyunculuk performansının haricinde fiziki performansa dayalı bir karakter canlandırıyorum ama, o kadar keyif alıyorum ki… Dün gece 3’te eve gittim. Sabah 9’da sete gitmiştim. Bu saat aralığında sürekli ringde dövüştüm. Eve yaralar içerisinde, bacaklarım mosmor gittim. İnanın hiç dert etmiyorum, çok büyük keyif alıyorum. Bütün ekip de öyle.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL