Aktüel

Tolga Sarıtaş yeni dizisiyle heyecan yaşattı!

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, Söz dizisi ile birlikte başarılı bir dönem geçirdi. Popülerliğini bir hayli artıran oyuncu son dizisi Ferhat ile Şirin’de aradığını bulamadı. 2020 yılında hayranlarının bekledikleri dizi haberi..

Tolga Sarıtaş yeni dizisiyle heyecan yaşattı!

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, Söz dizisi ile birlikte başarılı bir dönem geçirdi. Popülerliğini bir hayli artıran oyuncu son dizisi Ferhat ile Şirin’de aradığını bulamadı.

2020 yılında hayranlarının bekledikleri dizi haberi de geldi. Yeni sezonun iddialı yapımı Arıza’da Ayça Ayşin Turan ile aynı seti paylaşacak olan oyuncu, şimdiden hayranlarını çok mutlu etti.

Sosyal medyadan nadiren paylaşı yapan oyuncu, instagram hesabından yayınladığı son hali ile imajında da değişiklik olduğu görüldü.

Arıza dizisi öncesi mutlu ve huzurlu olduğunu da fotoğrafıyla gösteren Tolga Sarıtaş, yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisini sırtlayacak.
Hayranları ise sosyal medyada hem dizinin heyecanı içinde olduklarını belirten yorumlar yaptı hem de yeni halini çok beğendikleriin ifade eden iltifatlarda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL