SİNEMA

The Matrix 4’un çekimlerine 5 Şubat’ta başlanacak!

San Francisco’da çekilecek yeni bir film için yayınlanan oyuncu ilanı, heyecanla beklenen The Matrix 4’un çekimlerine 5 Şubat’ta başlanacağını ortaya çıkardı. Lana Wachowski‘nin yazıp yöneteceği, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un..

The Matrix 4’un çekimlerine 5 Şubat’ta başlanacak!

San Francisco’da çekilecek yeni bir film için yayınlanan oyuncu ilanı, heyecanla beklenen The Matrix 4’un çekimlerine 5 Şubat’ta başlanacağını ortaya çıkardı.

Lana Wachowski‘nin yazıp yöneteceği, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un Neo ve Trinity rolleriyle geri döneceği The Matrix 4 için hazırlıkların kız kazanmasıyla birlikte film hakkında merak edilen detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı. Oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi gibi detayların kısa süre önce ortaya çıkmasının ardından bu kez de filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı belli oldu.

Dwyer Casting adını taşıyan bir oyuncu ajansının geçtiğimiz günlerde yayınladığı ilan, yeni Matrix filminin çekimlerine başlanacak tarihi ortaya çıkardı. Zira bu ilanda, San Francisco Bay bölgesinde Project Ice Cream kod adıyla çekilecek filmde arka planda görünecek ekstralar arandığı belirtiliyor. Project Ice Cream, Matrix ile ilgili gelişmeleri takip edenler için oldukça tanıdık bir isim. Zira yeni Matrix aylar önce sadece bir söylentiden ibaretken bile bu isimle anılıyordu. Filmin resmen duyurulup hazırlıkların hız kazanmasının ardından da yeni Matrix filmi için kullanılan bu kod isim sıkça karşımıza çıktı.


İlanda yer alan bilgilere göre 5 Şubat‘ta başlayacak olan çekimler, 1 Mart’ta sona erecek. Elbette San Francisco’daki çekimlerin 1 Mart’ta sona erecek olması filmin çekimlerinin bu tarihte tamamlanacağı anlamına gelmiyor. Başka şehirlerde gerçekleşecek çekimler hakkında şimdilik elimizde net bir bilgi bulunmuyor. Ancak ortaya çıkan bu son bilgiler, uzun süre bir söylentiden ibaret olan The Matrix 4’un çekimlerine günler içinde başlanacağını gösteriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL