SİNEMA

The Batman filminin çekimleri başladı!

Çekileceğinin açıklanmasının ardından sık sık haberlerimize konu olan Robert Pattinson başrollü The Batman filminin çekimlerine başlandı! Yönetmen koltuğunda Matt Reeves’in oturduğu The Batman filminde Bruce Wayne yani Batman karakterine Alacakaranlık..

The Batman filminin çekimleri başladı!

Çekileceğinin açıklanmasının ardından sık sık haberlerimize konu olan Robert Pattinson başrollü The Batman filminin çekimlerine başlandı!
Yönetmen koltuğunda Matt Reeves’in oturduğu The Batman filminde Bruce Wayne yani Batman karakterine Alacakaranlık serisi ile hayatımıza giren Robert Pattinson ilk defa hayat verecek.

Filmde Pattinson’a Oswald Cobblepot yani The Penguin olarak Colin Farrell ; Selina Kyle yani Catwoman olarak Zoe Kravitz; Alfred Pennyworth olarak Andy Serkis ve Komiser Gordon olarak Jeffrey Wright eşlik edecek. Ayrıca her bir oyuncusu haber olan filmde Paul Dano, Peter Sarsgaard, John Turturro, Con O’Neil, Alex Ferns ve Jayme Lawson da yer alacak.

25 Haziran 2021’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan The Batman’in çekimlerine bugün başlandığı bir fotoğraf ile duyuruldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL