SİNEMA VİDEOLAR

Tatil havası estiren film önerisi!

Yaz geldi, kısıtlamalar kalktı. Fırsatını bulan tatile koşuyor. Bulamayanların tatil hayallerini süslüyor. Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz ABBA’nın popüler şarkılarının yer aldığı bir müzikal olan Mamma Mia!’nın devam filmi Mamma Mia!..

Tatil havası estiren film önerisi!

Yaz geldi, kısıtlamalar kalktı. Fırsatını bulan tatile koşuyor. Bulamayanların tatil hayallerini süslüyor.

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

ABBA’nın popüler şarkılarının yer aldığı bir müzikal olan Mamma Mia!’nın devam filmi Mamma Mia! Here We Go Again, Donna’nın sırt çantasıyla seyahatini takip ederek seyircisini önce Paris sonra da Yunanistan’ın cennet gibi bir adasına doğru renkli bir yolculuğa çıkarıyor.

Kopenhag

Çocuksu hayatında kendini bir türlü geliştirememiş olan William, bir sırt çantasıyla çıktığı uzun bir Avrupa seyahatinden sonra Kopenhag’da konaklamaya karar verir. Bu şehrin William için ayrı bir değeri vardır. Zira uzun zaman önce babasını kaybetmiş olan William, babasının çocukken bu şehirde yaşadığını öğrenmiştir.

Brüj’da

Bir mafya için çalışan Ray ve Ken adlı iki kiralık katil, bir işi halletmek üzere Londra’daki patronları Harry Waters tarafından Belçika’nın ortaçağ dokusu bozulmamış en romantik şehri Brüj’a gönderilir. İşe girişmek için Harry’nin talimatını bekleyen ikili, ondan haber gelesiye kadar şehirde turist gibi gezerler ve kim olduklarını belli etmemeye çalışırlar.

Aslı Gibidir

Toskana’da aşk başka nasıl anlatılır? Aşk yuvası küçük oteller, kafelerde birbirinin gözüne bakan âşıklar… Bir çift gibi görünmeye çalışan bir kadın ve bir erkek… Adam, bir konferansa konuşmacı olarak katılan İngiliz bir yazar; kadın, Fransa’dan gelen bir sanat galerisi sahibi. İşte herhangi bir zaman, herhangi bir yerde, herhangi birinin başına gelebilecek bir öykü…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL