MEKANLAR SEYAHAT

Tatil evi sahil yaşamının tadını çıkarmak için tasarlandı!

Popüler bir halk plajının hemen yanında yer alan sahil evi, istendiğinde, büyük sürgülü kapılar, özel bir yağmur perdesi ve bitkilerle mahremiyeti sağlıyor. Hawaii, Kauai’de açık ve rahat bir kat planı..

Tatil evi sahil yaşamının tadını çıkarmak için tasarlandı!

Popüler bir halk plajının hemen yanında yer alan sahil evi, istendiğinde, büyük sürgülü kapılar, özel bir yağmur perdesi ve bitkilerle mahremiyeti sağlıyor.

Hawaii, Kauai’de açık ve rahat bir kat planı olan çağdaş sahil evi Hale Nukumoi’yi Walker Warner Architects tasarladı. Girişi palmiye ağaçları ile çevrili olan villa, okyanusa ve halk plajına bakan yüzme havuzlu bir arka bahçeye sahiptir.

Zemin kattaki ana yaşam alanı sürgülü kapılarla tamamen açılarak iç ve dış mekanlar arasındaki çizgiyi ortadan kaldırıyor. Çevre dostu evin malzeme paleti topraktan geliyor: mercan renginde beton, soyulmuş ohia kütükler ve yakındaki lav akışlarını hatırlatan koyu renk karo.

Hafif kum renkli duvarlar, ahşap ve gri mobilyalar rahat ve konforlu bir alan yaratarak misafirperver bir atmosfer sunuyor. Geniş bir aile ve arkadaşları için tasarlanan iki katlı evde beş yatak odası bulunuyor. Biri alt katta ve diğeri üst katta iki yatak odası çocuklar ve gençler için hazırlanmıştır. Genç misafirlerin eşyalarını düzenlemelerine yardımcı olmak için numaralandırılmış ranzalar bulunmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL