Aktüel

Takipçilerine “sperm” hediye eden eş cinsel çift!

Kanada’ya yaşayan ‘influencer’ çift Allie Conway ve Sam Kwiatkowski bir sperm bankası işbirliğiyle takipçilerine sperm kazanma şansı sunuyor. Instagram hemen hemen herkesin kullandığı bir platform. Influencer’lar ise takipçilerini artırmak için..

Takipçilerine “sperm” hediye eden eş cinsel çift!

Kanada’ya yaşayan ‘influencer’ çift Allie Conway ve Sam Kwiatkowski bir sperm bankası işbirliğiyle takipçilerine sperm kazanma şansı sunuyor.
Instagram hemen hemen herkesin kullandığı bir platform. Influencer’lar ise takipçilerini artırmak için çeşitli çekilişler yapılıyorlar. Çekilişlerde kazananlara genellikle, makyaj malzemeleri, hediye çekleri, telefon gibi ürünler veriliyor. Ancak Kanada’da yaşayan eş cinsel bir çift şu ana dek görülmemiş bir çekiliş yaptı. Bir sperm bankasıyla anlaşan Influencer çift Allie Conway ve Sam Kwiatkowski çekilişle takipçilerinden birine sperm hediye etti. Detaylara birlikte bakalım.Allie Conway ve Sam Kwiatkowski Kanada’da yaşayan bir çift. Ortak kullandıkları Instagram hesaplarında 200 binin üzerinde takipçileri olan çift, eşi görülmemiş bir çekiliş başlattı.
Fairfax Cryobank isimli sperm banksıyla iş birliği yapan çift, eş cinsel çiftlerin çocuk sahibi olmasını desteklemek için çekilişle takipçilerinden birine sperm hediye ediyor.


Kazanana ise sperm kargoyla gönderilecek. Diğer birçok Instagram yarışmasında olduğu gibi; çekilişe kazanma şansı yakalamak için gönderiyi beğenmeli, Fairfax Cryobank ve Allie ve Sam’in hesaplarını takip etmeli ve gönderiye arkadaşlarını etiketlemelisiniz.Geçtiğimiz yıl evlenen Allie ve Sam, şimdi ortak hesaplarında 202.000 takipçiyle seyahatlerinin ve günlük yaşamlarının enstantanelerini paylaşıyorlar. Kendi çocukları ise henüz yok.
Çocuk yapmak isteyen çiftler için bankadan sperm almak ve güvenilir bir donör bulmak son derece zor. Fairfax’tan sperm almak isteyen biri, şirketin web sitesine göre 650 ila 1.050 ABD doları arasında bir ödeme yapmak zorunda.Bu nedenle ücretsiz bir şişe sperm kazanma şansı, bunu karşılayamayanlar için büyük bir şans. Fairfax, donör şişeleri için ücretlerin, hazırlama tipi, genişletilmiş panel testi ve kullanılabilirlik gibi çeşitli faktörlere dayandığını belirtiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL