DİZİ

Sweet Magnolias Dizisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Netflix’in kitaptan uyarlama dizilerinden biri olan ve 2020 yılının en iddialı yapımlarından biri olan Sweet Magnolias yayınlandı. İşte hem oyuncu kadrosu hem de tatlı hikayesiyle dikkat çeken Sweet Magnolias dizisi..

Sweet Magnolias Dizisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Netflix’in kitaptan uyarlama dizilerinden biri olan ve 2020 yılının en iddialı yapımlarından biri olan Sweet Magnolias yayınlandı. İşte hem oyuncu kadrosu hem de tatlı hikayesiyle dikkat çeken Sweet Magnolias dizisi hakkında bilgiler…

1. Sweet Magnolias dizisinin hikayesi Amerika’nın Güney Carolina eyaletinde yaşayan ve liseden beri yakın arkadaş olan 3 kadını ana merkezine almıştır.

2. Kariyer, Aşk ve aile sorunlarını yıllardır bir araya gelerek kendi aralarında çözen Maddie, Dana Sue ve Helen dizide birçok sorun ve sıkıntı ile uğraşmaktadırlar.

3. Maddie evde yaşadığı sıkıntılar sebebiyle kocasından ayrılmak üzeredir. Aynı zamanda Dana Sue’de işinde bazı sorunlar yaşamaktadır. Helen ise hayatının akışını değiştirecek bir adım atmak üzeredir. Tam bu durumdayken bir araya gelen üç arkadaş hayatlarını kökten değiştirmeye karar verirler.

4. Kocasından ayrılan Maddie özgürlüğün tadına varır ve çok geçmeden oğlunun spor koçu Cal ile görüşmeye başlar. Bu sırada Dana Sue için hala sıkıntılı günler devam etmektedir. Ancak 3 arkadaşın birlikte açtıkları yeni iş yeri hepsini hem maddi hem de manevi olarak rahatlatacaktır.

5. Günlük hayatın yaşandığı ve arkadaşlığın ön plana çıktığı Netflix yapımı Sweet Magnolias’ın başrolünde Joanna Garcia Swisher, Brooke Elliott ve Heather Headley gibi ünlü aktörler rol almıştır.

6. Dizi kitaptan uyarlama bir yapım olup aslına uygun olarak senaryolaştırılmış ve gayet iyi bir şekilde betimlenmiştir. Ayrıca oyunculuk performansları da ilk sezon için gayet başarılı denebilir.

7. Tatlı arkadaşlık, huzurlu bir dizi izlemek isteyen takipçilerimize Sweey Magnolias dizisini öneriyoruz. Ancak dizinin bir arkadaşlık draması olduğunu göz önünde bulundurun ve keyifli bir dizi olduğunu unutmayın.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL