DİZİ VİDEOLAR

Star TV’nin en iddialı yeni dizisi!

Star TV ekranlarında yeni diziler birbiri ardına izleyicilerin karşısına çıkacak. İlk olarak Pazar akşamları için Benim Hayatım isimli diziyi izleyeceksiniz. Nilsu Berfin Aktaş ile Genco Özak ikilisi bu yapımda buluştu…

Star TV’nin en iddialı yeni dizisi!

Star TV ekranlarında yeni diziler birbiri ardına izleyicilerin karşısına çıkacak. İlk olarak Pazar akşamları için Benim Hayatım isimli diziyi izleyeceksiniz. Nilsu Berfin Aktaş ile Genco Özak ikilisi bu yapımda buluştu. Bahadır Özdener’in şirketi BVB Yapım tarafından hazırlanan dizi bir dram yapımı olarak öne çıkıyor.

Ancak Star TV’nin asıl iddialı dizisi bu değil… Yeni haftada izleyicilerle buluşacak olan Sana Söz isimli polisiye dizi çok merak ediliyor. Nehir Erdoğan ile Erkan Petekkaya ikilisi başrolde buluştu. Çok iyi bir seçim olarak gözüken başrol ikilisinin hikayedeki konumları da çok şaşırtıcı.

Erkan Petekkaya bir komisere hayat veriyor. Polisiye bir yapım ve bir cinayet davasını çözmek için uğraşan Ömer karakteri öne çıkacak. Erkan Petekkaya, geçen sezon Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterinde bir mafya liderini canlandırmıştı. Bu sezon ise oyuncu Ömer isimli polis karakteri ile dikkatleri üzerine çekecek.

Nehir Erdoğan’ın rolü daha da ilginç, Elif isimli bir televizyon programcısını canlandıracak olan ünlü oyuncu, kariyerinde ilk kez böyle bir rolde yer alacak. Müge Anlı ve Esra Erol gibi isimlerin ekranda yıllardır yaptığı insan hikayelerine odaklanan programın bir benzeri dizide yer alacak.

Elif karakteri cinayet davasını çözmek için televizyon ekranında mücadele verirken, Ömer ise suçluların peşine düşen bir polis olacak. İki karakterin taviz vermez tutumları ve adalete olan inançları da dizinin gücüne güç katacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL