DİZİ

Star Tv yeni yayın dönemine hazırlanıyor!

Star, yeni sezon hazırlıklarına birbirinden özel dizi ve programlarla başladı. Önceki sezondan devam eden ‘Sefirin Kızı’ ve ‘Babil’in yanı sıra; çekim hazırlıkları başlayan dizi ve programlar, yeni sezonda Star izleyicisiyle buluşacak. Yepyeni yarışma..

Star Tv yeni yayın dönemine hazırlanıyor!

Star, yeni sezon hazırlıklarına birbirinden özel dizi ve programlarla başladı. Önceki sezondan devam eden ‘Sefirin Kızı’ ve ‘Babil’in yanı sıra; çekim hazırlıkları başlayan dizi ve programlar, yeni sezonda Star izleyicisiyle buluşacak. Yepyeni yarışma ve programlarla da gündüz kuşağını renklendirecek olan Star, seyircisinin vazgeçilmezi olacak.

Şimdiden büyük merak uyandıran Star’ın yeni dizileri arasında; yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlaması ve ‘İyi Günde Kötü Günde’ isimli iki yeni dizi var.  

Star’ın yeni sürprizleri arasında; eğlence, müzik, magazin, sağlık ve yaşama dair herşeyi bulacağınız ‘Demet ve Alişan İle Sabah Sabah’, Evrim Akın’ın sunacağı dekor yarışması ‘Yeni Bir Ev’ ve hayatın içinden olaylarla Serap Paköz’ün sunacağı ‘Gerçeğin Peşinde’ yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL