Aktüel

Sosyal İzolasyon Döneminde İzleyebileceğiniz Dizi ve Film Önerileri!

Siz de vaktini nasıl geçireceğini düşünenlerdenseniz doğru yerdesiniz! İşte sosyal izolasyon döneminde izleyebileceğiniz dizi ve filmler… Evde kaldığınız bu süre dizi ve film izlemek için harika bir fırsat. Size iyi..

Sosyal İzolasyon Döneminde İzleyebileceğiniz Dizi ve Film Önerileri!

Siz de vaktini nasıl geçireceğini düşünenlerdenseniz doğru yerdesiniz! İşte sosyal izolasyon döneminde izleyebileceğiniz dizi ve filmler…

Evde kaldığınız bu süre dizi ve film izlemek için harika bir fırsat. Size iyi hissettirecek ve bunu yaparken bir yandan da iç dünyanıza değer katacak yapımları sizler için seçtik. İşte sosyal izolasyon döneminde vaktini nasıl değerlendireceğini bilmeyenler için dizi ve film önerileri…

The Good Place

Bencil Eleanor Shellstrop, ölümünün ardından bir hata sonucu İyi Yer’e gelir. Burada kalmaya kararlı olan Eleanor, daha iyi bir insan olmaya çalışır. Onun ve İyi Yer’i paylaştığı diğer insanların başlarına gelenleri izlerken felsefi ve etik değerlerinizi tekrar sorgulayacaksınız.

Mom

Dizi, alkol bağımlısı bir anne ve kızının başına gelenleri konu ediniyor. Anne ve kızın hayatlarına yeniden başlarken yaşadıkları eğlenceli yolculuğu izleme şansı elde ediyoruz. Sıradan bir sitcom dizisi olarak başlayan hikaye içsel hesaplaşma, değişimin başlangıcı, arkadaşlık ve hayata yeniden başlama temalarıyla eğlendirirken bir yandan da ilham veriyor.

August Rush

Yetimhanede büyüyen 11 yaşında Evan, bir müzik dehasıdır. Kendisi onu terkettikleri söylenen anne ve babasını bir gün bulacağına inanmaktadır. Bunun üzerine yetimhaneden kaçar ve New York’ta ailesini aramaya başlar. Tek bildiği şey ise kalbinden gelen müzik. Günleri, bu müziğin kendisine ailesini geri getireceğini inanarak geçer.

Forrest Gump

Forrest Gump, düşük IQ ile mücadele eden genç bir adamdır. Jenny ile tanışır ve ona aşık olur. Gump, aralarında Elvis Presley, Kennedy, Nixon’ın da olduğu tarihsel kişilerle bir kaza eseri tanışır ve olaylar gelişir. Gump, tamamen tesadüf olarak Vietnam savaşına ve Amerikan tarihinin önemli olaylarına şahitlik eder. Hatta bu olaylarda rol alır! Ancak yaptıklarının önemli sonuçlarından pek de haberdar değildir.

The Bucket List

Film, kanser hastası iki adamın başına gelenleri konu ediniyor. Bu iki adam, ölmeden önce gerçekleştirmek istedikleri şeyler için macera dolu bir yolculuğa çıkar. Usta oyuncuların performansı ve ilham verici hikayesiyle kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri!

Cleo From 5 to 7

Film, Paris’te yaşayan genç, güzel ve başarılı şarkıcı Cleo’nun biyopsi sonuçlarını beklediği iki saatlik zaman dilimini konu ediniyor. Ölümü düşündüğü zaman diliminde kimliğini ve hayattaki varlığını sorgulayan Cleo’nun yaşadığı etkileyici değişimi hep birlikte izliyoruz. Yavaş yavaş duygularını ve kendini farkına varmaya başlayan Cleo, artık duygularını daha iyi ifade eder. Film, yalnızca Cleo’nun “Sans Toi” parçasının söylendiği sahne için bile izlenmeye değer.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL