SİNEMA

Sonic 2 İçin Çalışmalara Başlandı

Paramount Pictures ve Sega “Sonic 2” için çalışmalara başladığını açıkladı. “Sonic The Hedgehog” filmi ilk fragmanlarından, yayınlandığı zamana kadar hayran kitlesi üzerinde büyük bir heyecan yarattı. Video oyunu adaptasyonu bir..

Sonic 2 İçin Çalışmalara Başlandı

Paramount Pictures ve Sega “Sonic 2” için çalışmalara başladığını açıkladı.

“Sonic The Hedgehog” filmi ilk fragmanlarından, yayınlandığı zamana kadar hayran kitlesi üzerinde büyük bir heyecan yarattı. Video oyunu adaptasyonu bir filmin açılış haftasında büyük bir gişe hasılatına ulaşması da filme olan ilgiyi arttırdı. Bu ilgi şüphesiz film yapımcılarını da harekete geçirmiş olacak ki “Sonic 2” üzerinde çalışıldığı geçtiğimiz günlerde belli oldu.

Paramount Pictures ve Sega “Sonic 2” için anlaşmaya varmış durumda. Erken yapım aşamasında olan projenin sadece birkaç detayı belli oldu. Devam filminin yönetmeni, ilk filmden tanıdığımız Jeff Fowler, senaristleri ise Patrick Casey ve Josh Miller olarak açıklandı.

Şu an koronavirüs salgınından ötürü herhangi bir vizyon tarihi olmayan devam filmi “Sonic 2” için detaylar önümüzdeki günlerde belli olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL