MEKANLAR SEYAHAT

Sonbaharda Tatile Çıkmanın Faydaları!

Fırsatınız varsa deneyin, pişman olmazsınız. Sonbahar mevsiminde de tatile çıkmanın keyifli yönleri var. Popüler mekanların aranan müşterisi olabilirsiniz Yazın masa bulamayacağınız, rezervasyon bile yapmaktan zorlanacağınız mekanların aranan müşterisi olmaya ne..

Sonbaharda Tatile Çıkmanın Faydaları!

Fırsatınız varsa deneyin, pişman olmazsınız.

Sonbahar mevsiminde de tatile çıkmanın keyifli yönleri var.

Popüler mekanların aranan müşterisi olabilirsiniz

Yazın masa bulamayacağınız, rezervasyon bile yapmaktan zorlanacağınız mekanların aranan müşterisi olmaya ne dersiniz? Üstelik en manzaralı masaya oturarak, denize en yakın şezlonga uzanma şansına sahip olabilirsiniz.

Sıcaklar sizi rahatsız etmez

Güney kesimlerde tatil yapacaksanız en iyi zamanın sonbahar olduğunu söylemek mümkün. Deniz suyu ısınır, hava sıcak olur, ancak sıcak hava yaz ortası gibi sizi kavurmaz.

Ucuz fiyatların tadını çıkarırsınız

Sonbahar mevsiminde otel fiyatları ucuzlar. Otellerin fiyat olarak en yüksek olduğu aylar, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Eylül ayında ise fiyatlar ucuzlar, özellikle Eylül’ün ilk haftasından sonra, yaz ortasına oranla %30’a varan bir indirimle karşılaşabilirsiniz.

Yollar sakinleşir

Hem şehirler arası yollar hem de tatil bölgelerinin trafiği sakinleşir. Yaz aylarında Bodrum trafiği, İstanbul trafiğini aratmıyor diyenler, sonbaharda Turgutreis’ten Türkbükü’ne kadar her yeri rahatlıkla gezebilir.

Sonbaharın renkleri sizi cezbeder

Sonbahar mevsiminde deniz güzel olur, aşırı sıcaklar biter ve yollar sakinleşir… Sonbaharın o eşsiz güzellikteki renkleri de artık kendini iyice hissetirmeye başlar. Doğa bambaşka ve bol renkli bir cümbüşe bürünür.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL