DİZİ

Son Nefesime Kadar dizisi geliyor!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın rol aldıkları yeni dizi Son Nefesime Kadar, özellikle oyuncu kadrosu ile büyük dikkat çekmekte. Fox TV’nin yeni ve iddialı dizisinin hazırlıkları uzun zaman önce..

Son Nefesime Kadar dizisi geliyor!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın rol aldıkları yeni dizi Son Nefesime Kadar, özellikle oyuncu kadrosu ile büyük dikkat çekmekte. Fox TV’nin yeni ve iddialı dizisinin hazırlıkları uzun zaman önce başlamıştı. Bazı oyuncuların ismi de diziyle anılmaya başlanmıştı ama tam kadro henüz yeni ortaya çıktı!

Dizinin başrollerinde, artık izleyicinin oyunculuklarıyla rol aldıkları her yapımda takdirini toplayan iki isim Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay birlikteliği, bu kez merak konusu. İki deneyimli oyuncunun yeni dizilerinde nasıl rollerle izleyici karşısına çıkacakları henüz net değil ama rollerle ilgili kısa bilgiler de gelmekte.

Son Nefesime Kadar dizisinin Pazar akşamları yayınlanacağı öğrenildi. Bir süredir reytingleri ile final sinyalleri veren Elkızı dizisinin 13. bölümde ekrana veda etmesi ve yerine yeni dizinin gelmesi bekleniyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL