SİNEMA

Sinemanın Ünlü Cadıları Geri Dönüyor!

Hocus Pocus 2 filmi için çekimler başladı. 1993 tarihli yapıma yıllar sonra bir devam bölümü geliyor. Hocus Pocus 2 filmi için çekimler başladı. 1993 yılında vizyona giren ve bir grup..

Sinemanın Ünlü Cadıları Geri Dönüyor!

Hocus Pocus 2 filmi için çekimler başladı. 1993 tarihli yapıma yıllar sonra bir devam bölümü geliyor.

Hocus Pocus 2 filmi için çekimler başladı. 1993 yılında vizyona giren ve bir grup cadının hikâyesini takip eden Hokus Pokus, seneler sonra bir devam macerasına kavuşuyor. Yapım Disney+ üzerinden izleyicilerin karşısına çıkacak.
Yönetmenliğini Kenny Ortega’nın gerçekleştirdiği fantastik yapım 28 milyon dolarlık bütçesiyle dünya çapında 44,9 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Oyuncu kadrosunda Sarah Jessica Parker, Bette Midler, Kathy Najimy ve Omri Katz gibi isimlerin yer aldığı yapım 17. yüzyılda idam edilen üç şeytani cadının yeniden hayata çağrılması sonrasında yaşananları konu alıyor. Fantezi, komedi ve aile türlerindeki yapım Cadılar Bayramı gecesinde geçiyor.

Hocus Pocus 2 filmi, orijinal yapımdaki cadılara hayat veren Jessica Parker, Bette Midler, Kathy Najimy (Sanderson Kardeşler) üçlüsünü geri getirmeyi başarıyor. Devam filmi, üç genç kadının yanlışlıkla Sanderson Kardeşleri Salem’e getirmesini konu alıyor.

Hocus Pocus 2 Filmi Disney+ Platformu Üzerinden Yayınlanacak

Prodüksiyon sürecine başlayan yapım, Disney’in dijital yayın platformu Disney+ üzerinden izleyicilerin karşısına çıkacak. Hokus Pokus 2’nin yönetmenlik koltuğuna The Proposal, Step Up ve HairSpray ile tanınan Anne Fletcher geçiyor. Yapımın senaryosunu ise Solar Opposites, Workaholics ve Happy Together ile tanınan Jen D’Angelo kaleme alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL