Aktüel

Simge Sağın’dan aşk hayatıyla ilgili çarpıcı itiraf!

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, katıldığı bir YouTube yayınında aşk hayatıyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Sağın, ilişkilerinin çoğunda aldatıldığını söyleyerek, ”O sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş.” dedi. Şarkıcı Simge Sağın, koronavirüs nedeniyle..

Simge Sağın’dan aşk hayatıyla ilgili çarpıcı itiraf!

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, katıldığı bir YouTube yayınında aşk hayatıyla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Sağın, ilişkilerinin çoğunda aldatıldığını söyleyerek, ”O sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş.” dedi.

Şarkıcı Simge Sağın, koronavirüs nedeniyle günlerini ev karantinasında geçirirken özel bir YouTube yayınına katıldı. Özel hayatıyla ilgili şaşırtan itiraflarda bulunan Sağın, ilişkilerinin çoğunda aldatıldığını söyledi.

”Sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş”

”Hakan Gence ile Evden” YouTube programının son konuğu güzel şarkısı Simge Sağın oldu. Aşk hayatıyla ilgili cesur açıklamalar yapan Sağın, ”İlişkilerimin çoğunda beni aldattılar. Seven insan aldatmaz… O sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş. Bana çok hayran olanlar, Simge’yi pijamayla görünce belki de o noktada olmuyor. Bence onlar beni gerçekten sevmemişler. Beni ben olduğum için mi yoksa ünlü olduğum için mi sevdiler diye düşünüyorum.”

”İyi ki zamanında aldatmışlar”

Simge Sağın geçen sene de katıldığı bir programda, aldatılmaya dair konuşurken “İyi ki beni zamanında aldatmışlar ve hayatımdan gitmişler” yorumunu yapmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL