SEYAHAT

Side Otel Seçenekleri!

Antalya ilinin, Manavgat ilçesine bağlı olan Side; özellikle Apollon Tapınağı ile biliniyor. Esasen, bölgedeki yerleşimin geçmişi MÖ 7. yüzyıla dek uzanmakta. Tarihi evleri, geniş bir bölgeye yayılmış antik kent kalıntıları..

Side Otel Seçenekleri!

Antalya ilinin, Manavgat ilçesine bağlı olan Side; özellikle Apollon Tapınağı ile biliniyor. Esasen, bölgedeki yerleşimin geçmişi MÖ 7. yüzyıla dek uzanmakta. Tarihi evleri, geniş bir bölgeye yayılmış antik kent kalıntıları ile günümüze kadar oldukça iyi ulaşmış anıtlar ve tarihi eserlerle mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olan Side’deki otel seçeneklerinden bazılarını sizinle paylaşmak istiyoruz.

Side Kum Otel

Kumköy mevkiinde yer alan Side Kum Otel, denize sadece 400 metre mesafede. Ancak bunun yanı sıra Belek Uluslararası Golf Sahası’na 40 dakika mesafede, Antalya Havaalanı’na ise 54 kilometre uzaktadır. Standart Oda, Aile Odası ve Engelli Odası olmak üzere üç ayrı kriterde odaları bulunan Side Kum Otel’de geniş bir havuz ve aquapark bölümünün yanı sıra gün boyu ilginizi eksik edemeyeceğiniz spor aktivitelerine müsait alanlar bulunuyor.

Crystal Sunset Luxury Resort Spa

Çocuklu ebeveynlerin çok iyi bilebileceği üzere, tatiller artık ikiye ayrılmıştır; çocuk öncesi ve çocuk sonrası. Çocuk sonrası tatillerde, genellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği oteller tercih edilmeye çalışılır. Zira o oteller çocukların hareketli yapılarına karşı olanca önlemi almış, dahası müşteri profili açısından çocuklara karşı hoşgörülü olabilecek bir yapı kazanmış. Siz de çocuklarınızla tatil yaparken, tatilinizi onun en iyi şekilde geçirebileceği bir destinasyonda değerlendirmeyi düşünüyorsanız Crystal Sunset Luxury Resort Spa sizin için nokta atış bir tercih olacaktır.

Kale Beach Otel

İki arkadaş, sırt çantaları, hatta belki bir otostop macerası… Sizin için ideal tatilin tanımı bu şekildeyse Side’de tam size göre bir adres tavsiyemiz olacak: Kale Beach Otel. Bungalov tipi evlerle size özel bir tatil mekânı inşa etmiş gibi mahremiyet alanına sahip olduğunuz, mütevazı odaları ile bütün gün Side’yi keşfettikten sonra dinlenebilmeniz için bütün şartlar müsait.

Pegasos World Hotel

İş seyahatlerinizde sizin için önemli olan misafirlerinizin ve sizin iyi ağırlandığınız, kalabalık grupların dâhi aynı standartta memnuniyetle ayrıldığı, manzarası ve olanakları hayli iyi olan ama aynı zamanda iş toplantılarının hak ettiği ciddiyeti barındıran bir tesis ise, Side’deki adresiniz Pegasos World Hotel olmalı.

Side Apart Hotel

Side’nin enfes plajına sadece 350 metrelik yürüme mesafesinde olan Side Apart Otel; “her şey dahil” konseptli tatillerden ziyade apart otelleri tercih edenler için bir alternatif sunuyor. Plaja yakınlığının yanı sıra açık havuzu da olan Side Apart Hotel, evcil hayvan dostu da bir işletme.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL