SİNEMA

Sıcak Yaz Gecelerini Serinletecek Filmler!

Yazın en sıcak zamanlarını yaşadığımız bu günlerde, sıcaktan saklanırken geçen vakti Netflix’in ateşli filmlerine ayırmak en iyi seçeneklerden biri. Sizin için seçtiğimiz birbirinden seksi filmleri mutlaka bir şans verin! Duck..

Sıcak Yaz Gecelerini Serinletecek Filmler!

Yazın en sıcak zamanlarını yaşadığımız bu günlerde, sıcaktan saklanırken geçen vakti Netflix’in ateşli filmlerine ayırmak en iyi seçeneklerden biri. Sizin için seçtiğimiz birbirinden seksi filmleri mutlaka bir şans verin!
Duck Butter
Yönetmenliğini Michael Arteta’nın yaptığı, başrollerinde Alia Shawkat ve Laia Costa’nın olduğu Duck Comedy, deneysel bir dramatik komedi. Filmde iki kadının gergin başlayan bir buluşması, devamındaki 24 saat boyunca her saat sevişmeleri ve ilişkileri anlatılıyor.


Esteros
Çocukluk arkadaşı Matias ve Jeronimo yıllar sonra tekrar karşılaşır ve birbirlerine duydukları bastırılmış duyguları açığa çıkar. Hem içsel hem dışsal homofobi, işleri daha karmaşık bir hale getirir.


God’s Own Country
Ailesinin Yorkshire’daki çiftliğinden sorumlu genç bir erkek, yalnızlığı ve hayata karşı duyduğu tatminsizliği unutabilmek için rastgele bir şekilde başka erkeklerle vaktini geçirir. Romanyalı bir işçinin gelmesi işleri bir anda değiştirir, fakat huylu huyundan vazgeçer mi?


I Am Happiness on Earth
Duck Butter gibi deneysel bir film olan I Am Happiness on Earth, eleştirmenlerden pek iyi bir not alamasa da izlemeye değer. Film, bir erkek dansçıya olan tutkusu nedeniyle uzun süredir içinde olduğu birlikteliği tehlikeye atan bir yönetmeni anlatıyor.

Kyss Mig Directed by Alexandra Keining Produced by Josefine Tengblad Photo Credit:Rolf Konow


Kiss Me
Evli bir kadın başka bir kadına aşık oluyor ve Kiss Me bu çıkmazı anlatıyor. Hikayenin işlenişi ise filmi klişelerden ve kalıplaşmış öğelerden uzak kılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL