DİZİ

Sezon finali çekimleri için sete geri döndüler!

TV8’de yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finali çekimleri başladı. Koronavirüs salgının Türkiye’ye sıçramasının ardından alınan tedbirler kapsamında..

Sezon finali çekimleri için sete geri döndüler!

TV8’de yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finali çekimleri başladı.

Koronavirüs salgının Türkiye’ye sıçramasının ardından alınan tedbirler kapsamında dizi ve filmlerin çekimlerine ara verildi. 1 Haziran itibariyle başlayan yeni normalleşme süreciyle yavaş yavaş dizi ve film çekimleri de başladı. OGM Pictures’ın yapımcılığını, Çağrı Bayrak’in yönetmenliğini üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryosunu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” setinden ilk kare geldi.

Çok yakında sezon finali ile TV8 ekranlarına gelecek olan Doğduğun Ev Kaderindir başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol izleyici ile buluşmak için gün saydıklarını belirtti. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen Doğduğun Ev Kaderindir muhteşem sezon finali ile ekranlarında olacak. Doğduğun Ev Kaderindir, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL